Vypnout reklamy

Hra na mobil Bridge Construction Simulator

Vydáno dne: 21.7.2020

Jedná se o propracovanou android hru, ve které musíte jako konstruktér mostů přemýšlet. Pokud byste most postavili špatně, tak se propadne a pro Vás by hra skončila.

Prokažte své schopnosti inženýra a postavte pevný most, po kterém budou projíždět veškerá vozidla a to ať už těžká nebo lehká. V této hře není nic na čas, takže buďte opatrní a postavte fakt silnou konstrukci.

Máte k dispozici spoustu možností, jak toho docílit. Logickým způsobem propojte konstrukci tak, aby se v žádné části neprohnula. Pokud by se tak stalo, je možné, že těžší vozidlo by neprojelo a spadlo. Úkol není nemožný, ale je většinou velmi těžký.

Na druhou stranu ve hře nemáte tolik peněz, abyste si mohli most vyztužit podle svých představ. Musíte tak najít zlatý střed. Každá vyšší úroveň je pro vás jako konstruktéra mnohem těžší, proto se každý den připravujte.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Jumping Retro
Hra na mobil Jumping Retro

Jedná se o zábavnou hru, ve které bude váš hlavní hrdina hry neustále pokračovat kupředu. Vy se musíte vyhnout jednotlivým Přečíst si více

Nová hra Doctor Who: The Lonely Assassins na jaře 2021
Hra Doctor Who: The Lonely Assassins

Nová logická hra, která je tady na téma Doctora Who. Propracovaná hra s inovativní hratelností. Porazte své nepřátele.

Hra na mobil Space Marshals 3
Space Marshals 3

Parádní android hra, ve které budete muset bojovat na divokém západě a pokusit se zneškodnit nepřátele. Dejte se do boje.

Hra na mobil Pac-Man Geo

Výborná android hra na mobil, ve které budete dělat vše proto, abyste zneškodnili tyto duchy. Jedná se o hru v Přečíst si více