Vypnout reklamy

Hra na mobil Golf Skies

Vydáno dne: 20.10.2020

Golf Skies je příležitostná hra, ve které máte za úkol odpálit míček a pokusit se trefit do golfové jamky, pokud to bude možné. Při této cestě na vás čeká spoustu překážek.

Jedná se o hru, kde si zahrajete golf na různých “planetkách. Jedná se zájmena o příležitostní hru, kterou bude mít většina lidí rádo.

Vaším úkolem je odpálit golfový míček tak, aby dokázal vzduchem přeletět na další planetku a následně tak dostat míček do golfové jamky.

Pokud nebudete mít staminu, tak ani nemůžete dostatečně silně odpalovat. Vše, co v této golfové hře najdete, tak jsou bunkry, stromy, voda i různé pastičky. Jsou zde i ptáčci.

Golf Skies
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Potion Punch 2
Potion Punch 2

Jedná se o hru, kde budete muset vařit jednotlivé lektvary pro své zákazníky. Snažte se je tedy uspokojit. Hra nabízí Přečíst si více

Hra na mobil Diggy’s Adventure
Hra na mobil Diggy's Adventure

Zábavná hra, ve které řešíte nejrůznější hádanky. Budete například spojovat vodovodní potrubí, hledat zlato a řešit další úkoly.

Hra na mobil World Cricket Championship 3
World Cricket Championship 3

Jedná se o skvělou hru, ve které budete muset dělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Přečíst si více

Hra na mobil Bullet Knight
Hra na mobil Bullet Knight

Zahrajte si android hru na mobilní telefon, kde budete bojovat s nepřáteli na různých místech. Hra si pro vás přichystala Přečíst si více