Hra na mobil na mobil Raft Survival Simulator (od Raft)(92%)

Raft Survival android hra

Zůstali jste zaseknuti uprostřed oceánu. Nejste ani na opuštěném ostrově, ale v oceánů, kde máte možnost se pohybovat po velmi omezeném herním prostředí. Bez civilizace a kolem vás jen velmi studená a slaná voda.

Strach na každém kroku

Nejhorší na tom celém je to, že právě kolem vás proplouvají zvířata, která vás chtějí sníst. Třeba takový žralok. Ze svých věcí si nezapomeňte vytvořit sekyrku, kladivo, provaz a spoustu dalšího. Pokuste se udělat vše proto, aby byl život mnohem více komfortní.

Posbírejte důležité předměty z oceánů a vytvořte si své věci, získejte jídlo a mnohem více. Hra má propracovaný systém tvorby věcí, budov, podlahy, zbraní a mnohem více. Budete sice uprostřed oceánů sám, ale své území si můžete rozšiřovat. Časem si obstaráte farmu, začnete lovit ryby, budete vařit s přefiltrovanou vodou a mnohem více.

Vybudujete si tak své vlastní území, na které nikdo nemá přístup. K dispozici je hezké grafické herní zpracování v této superhře.

Gameplay hry Raf Survival Simulator

The app was not found in the store. 🙁

 

Shrnutí superhry
 • 85%
  Grafika - 85%
 • 98%
  Zábava - 98%
 • 90%
  Hratelnost - 90%
 • 96%
  Optimalizace - 96%
92%

Shrnutí hry

Jedná se o propracovanou super hru, ve které máte za úkol přežít. Perfektní 3D grafické zpracování a mnohem více. Hra vyžaduje android ve verzi 4.0.3 a výše.
Hra je k dispozici od vývojářů Raft Survival Simulator.

Sending
User Review
88% (1 vote)