Vypnout reklamy

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Vydáno dne: 28.10.2020

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým týmem.

Zahrajte si hru, kde se pohybujete v různých dungeonech. Vydejte se se svým týmem do boje. Hra má lepší grafické zpracování, než její původní díl.

Pozvěte své kamarády, připojte se k týmu, vyřešte různé úkoly a dostaňte se v této hře co nejdále to bude možné. Hra nabízí spoustu zbraní, které lze použít.

Veškeré místa se generují náhodně a nejsou tak stále stejné, což je skvělé, protože díky tomu hra nabízí dlouhou hratelnost.

Příběh začíná v hrobce, která je plná magie a náhodou jste objevili poklad. Lidé chtěli zjistit pravdu, ale bylo na to pozdě a dorazila armáda démonů, která vše překazila.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Tiles Hop: EDM Rush!
Hra Tiles Hop: EDM Rush!

Jedná se o zábavnou hru, ve které budete poskakovat s míčkem po plošinách a v pozadí vám hraje hudba. Písničku Přečíst si více

Hra na mobil Endless Nightmare
Hra na mobil Endless Nightmare

Jedná se o hororvo hru, ve které bylo policejnímu důstojníkovi zabita manželka i jeho dcera. V jeho domě se však Přečíst si více

Hra na mobil Warship Legend
Hra na mobil Warship Legend

Jedná se o výbornou hru, kde budete válčit na rozbouřeném moři. Jedná se o týmovou hru 8 vs 8 nepřátel. Přečíst si více

Hra na mobil King Rabbit
Hra na mobil King Rabbit

King Rabbit je nová hra na mobilní telefon, ve které budete muset logicky postupovat úrovněmi. Hra má 150 úrovní v Přečíst si více