Vypnout reklamy

Hra The Sun Origin vykládá o Zemi, kterou sežehlo slunce. Obrovská energie se uvolnila a na Zemi se zvýšila radiace. Jen pár lidi přežilo.

Akční RPG hra, která se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde je obrovská radiace a spousta mrtvých. Hra nabízí hezkou grafiku i příjemně se hraje.

Pouze několik lidí dokázalo přežít tuto hrůzostrašnou situaci. Dostáváte se na různé planetky ve vesmírů. Po této katastrofě hrozí, že i poslední přeživší budou zabiti. Hrajete za hlavního hrdinu této hry, který se o všechno postará.

Ve hře na vás čeká spousta úkolů, obrovský arzenál zbraní, brnění a hlavně frakcí. K dispozici máte to nejlepší náčiní. V roce 2050 se uvolnila obrovská sluneční energie, která zpustošila celou zemi po dlouhá staletí. Vlády tuto situaci ignorovaly a moc se na ní nepřipravili.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.