Vypnout reklamy

Hra na mobil Touchgrind BMX 2

Vydáno dne: 6.11.2020

Jedná se o zábavnou hru, kde budete ovládat svou BMX na nejrůznějších mapách. BMXko je plně upravitelné a můžete si zahrát i s kamarády.

Jedná se o zábavnou hru, ve které pojedete na kole. Ovládejte kolo svými prsty a snažte se dělat nejrůznější triky.

Pokud máte telefon Huawei, tak si vypněte HiTouch, aby vám nevybíhaly pop-up okna. Vypnou je můžete v nastavení -> chytrá asistence -> HiTouch -> OFF.

Hra nabízí spoustu map, kde se vše odehrává. Snažte se být dostatečně rychlí, mnohem více dynamičtí. Budete padat třeba z 50 metrů z mrakodrapu, skákat na mini rampách nebo jet dolů z kopce.

Vaše BMX je plně upravitelné. Vyberte si z nejrůznějších rámů, řídítek, kol, sedaček a taktéž si ho posprejujte, jak jen budete chtít. Vyzvěte své kamarády, abyste si poměřili síly nebo se vydejte do turnaje.

Za svoje triky následně získávejte trofeje a body. Dostávejte se v žebříčku hráčů co nejvýše.

Touchgrind BMX 2
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Bullet Knight
Hra na mobil Bullet Knight

Zahrajte si android hru na mobilní telefon, kde budete bojovat s nepřáteli na různých místech. Hra si pro vás přichystala Přečíst si více

Hra na mobil Mortal Kombat
Hra MORTAL KOMBAT

Mortal Kombat je parádní hra, kde budete muset zneškodnit své nepřátele. Disponujete různými bojovými chvaty, které musíte využít.

Hra na mobil Dawn of Zombies
Hra na mobil Dawn of Zombies

Parádní android hra, ve které si zahrajete na pár přeživších, kteří se musejí postarat o to, abyste zneškodnili veškeré nepřátele Přečíst si více

Hra na mobil Perfect Kick 2
Hra Perfect Kick 2

Zahrajte si hru, kde se ocitáte v kůži hráče nebo brankáře. Ono záleží na vás, za koho budete chtít hrát. Přečíst si více