Vypnout reklamy

Hra NEKO Golf

Výborná hra, ve které máte za úkol dostat co nejvíce míčku do golfových jamek. Je zde hra pro více hráčů a hra pro

Colopl Inc oznámili novou animovanou hru v prostředí Golfu. Neko Golf je od října k dispozici na mobilních telefonech a nabízí klasickou golfovou akci s konkurencí proti které hrajete nebo sólo mód. Zároveň ve hře najdete spoustu inspirovaných charakterů. Určitě se koukněte na trailer.

Není to taková klasická hra se známými postavami z Golfu jako je PGA Tour, ale jde o animované postavy, a to vše v krásné grafice. Ovládání je extrémně jednoduché. Hra pamatuje jak na hráče, kteří už mají něco za sebou a zároveň pro příležitostní hráče. Golf Tour umožňuje hráčům soutěžit v ostatních turnajích a jiných bojových módech, kde cílem je, abyste získali co největší možné skóre.

Každý hráč si bude moci vybrat z pěti různých golfových hráčů. Každý z nich má své vlastnosti jako jsou síla a slabost a vše si můžete na animované postavě upravit, jako je dát jim nové oblečení a doplňky. Hru ovládáte pouze jedním prstem, což není nic náročného a de spíše o relaxaci, kde si užijete hru se svými kamarády online.

Doporučujeme tuto hru hrát online než sám. S kamarády a lidmi z online světa je mnohem větší zábava a naučíte se s nimi i něco nového. Technika a přesnost odpalu je v golfu velmi důležitá. Ve hře je možné komunikovat skrze nálepky a také klasický voice chat. Užijte si tuto hru se svými kamarády. Abyste mohli využívat voice chat, tak musíte mít 13 a více let.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Výborná hra, ve které máte za úkol dostat co nejvíce míčku do golfových jamek. Je zde hra pro více hráčů a hra pro jednoho hráče. Vybírejte si oblečení pro své golfové hráče.