Hra Not Not 2

Not Not 2 je hra od indie studia. Již něco mají za sebou, takže ví, do čeho se vrhli a povedlo se.

Zahrajte si novou hru Not Not 2, která vás dostane do stresové situace, při které budete muset rozhodovat, kam se vydat. Nebude to zrovna jednoduché a stačí jedna chyba a hra pro vás končí.

Hra opět pochází od indie studia, které stojí za původní logickou hrou Not Not, která má přes 16 miliónů stažení. Ve hře Not Not 2 bude muset hráč potrénovat své mozkové závity tak, aby vyřešil komplexní problém na kostce. Budou tady také denní výzvy, kde se musí hráči dostat co nejvýše v žebříčku hráčů.

Hra disponuje 99 klasickými úrovněmi a 24 extra úrovněmi. Pro ty, kteří jsou vysoce soutěživí, tak jsou k dispozici zcela nové úrovně, kde budete bojovat ve světovém žebříčku. K dispozici je 10 herních charakterů a 10 stylů hráčů, které si můžete odemknout díky schopnostem, které obdržíte v čase.

Je hra zdarma?

Ano Not Not 2 je zdarma, nicméně je tady menší problém s tím, že uvnitř hry jsou předměty k zakoupení. Tedy dejte si pozor, pokud hru hrají děti a možnost takových nákupu zakažte přímo v Google Obchodě ve vašem účtu.

Kdo za hrou Not Not 2 stojí?

Jde o indie herní studio Alt Shift, které stojí za hrou Not Not. Původní hra ve stejném stylu, která má přes 16 miliónů stažení.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Popis

Not Not 2 je hra od indie studia. Již něco mají za sebou, takže ví, do čeho se vrhli a povedlo se.