Vypnout reklamy

Hra Odokonia

Zahrajte si Odokonia na iOS a Android – strategie s unikátními mechanikami a tahovým bojem.

V dnešní době, kdy trh s mobilními hrami prudce roste, přichází Odokonia, unikátní free-to-play (F2P) turn-based base builder, který si klade za cíl oživit žánr strategických her na platformách iOS a Android. Tato hra, podporovaná reklamou, vás zavede do boje o kontrolu nad zemí Odokonia, ať už proti umělé inteligenci (AI) nebo proti jiným hráčům. Vaším úkolem bude ovládnout ostrovy pomocí rozmanitého arzenálu jednotek a staveb, zatímco se budete snažit eliminovat své oponenty.

Hra se může pochlubit nejen procedurálně generovaným světem, ale také nedávným přídavkem lodí, které umožňují hráčům pohybovat se mezi ostrovy na mapě. Jednotky mohou na těchto lodích nejen cestovat, ale také provádět různé akce, včetně nástupu na palubu a stavění, což otevírá možnosti pro budování na jednohexových ostrovech, které by jinak byly nedostupné.

Odokonia možná neoslní svými grafickými efekty, ale její unikátní mechaniky a mobilní orientace dělají z této hry lákavou volbu pro milovníky strategických her, kteří hledají nové výzvy. Mimo tradičního tahového systému přináší Action Playback Grouping, což znamená, že vaše tahy se odehrávají najednou, což vyžaduje promyšlenou strategii a předvídání pohybů nepřátel.

Přestože Odokonia představuje hru s nižšími grafickými nároky, její zajímavé herní mechaniky a strategická hloubka ji činí hrou, která stojí za vyzkoušení. Ať už jste fanouškem strategických her nebo hledáte něco nového na svém mobilním telefonu, Odokonia vás nenechá zklamané.

Aplikaci stáhnete níže

Odokonia

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Zahrajte si Odokonia na iOS a Android – strategie s unikátními mechanikami a tahovým bojem.