Hra Potion Permit

Moderní alchymie zachraňuje Moonbury v sim RPG s otevřeným koncem. Překonejte předsudky a léčte s důvěrou.

Ve stíně starobylých lesů leží Moonbury, město, které svou izolací uchránilo nejen své tradiční hodnoty ale i způsoby léčení. Obyvatelé Moonbury, hluboce zakořenění v přírodních léčebných metodách, se dlouho vyhýbali vnějším vlivům, zvláště těm, které přicházely z oblasti moderní medicíny. Jejich skepse k moderním lékařským pokrokům byla neotřesitelná, dokud nebyli postaveni před nečekanou výzvu, která otřásla základy jejich přesvědčení.

Nemoc, která přepadla starostovu dceru, se ukázala jako neoblomný soupeř pro místního šamana, jehož léčebné schopnosti a znalosti se zdály být proti této nemoci bezmocné. V této kritické chvíli byla jediná naděje pro záchranu dívčina života nalezena mimo ochranné hradby Moonbury. Lékařská asociace, vnímající tíživou situaci, se rozhodla vyslat svého nejzkušenějšího chemika – vás.

Vaším úkolem se stalo nejen vyléčit starostovu dceru, ale také překlenout propast nedůvěry a odporu, který obyvatelé cítili vůči moderním léčebním metodám. Před vámi stál obrovský úkol: prokázat zázraky moderní alchymie a získat důvěru obyvatel Moonbury, přičemž každý úspěšně vyléčený pacient přispíval k postupnému rozpadu předsudků a obav.

V tomto sim RPG s otevřeným koncem se stáváte klíčovou postavou v příběhu o záchraně, poznání a změně. S každým, koho léčíte, nejenže zlepšujete jejich fyzické zdraví, ale také pomáháte léčit rozpolcenost mezi starými tradicemi a novými možnostmi, které moderní medicína přináší. Vaše cesta bude plná výzev, ale i osobního růstu, jak budete svědkem transformace Moonbury z izolované komunity v město, které otevírá své brány inovacím a novým perspektivám na zdraví a léčení.

Aplikaci stáhnete níže

Potion Permit

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Moderní alchymie zachraňuje Moonbury v sim RPG s otevřeným koncem. Překonejte předsudky a léčte s důvěrou.