Vypnout reklamy

Hra QB Planets

Zábavná hra, ve které budete cestovat po různých planetkách. Hlavním úkolem je, abyste mohli prozkoumávat čím dál tím více planetek a dostávat se

Pokud máte rádi řešení logických úloh ve vesmíru, tak nynější hra QR Planets vám tuto radost udělá. Hra si ověří vaše schopnosti v řešení logických úloh, kdy vy budete hrát za astronauta, který bude hledat divné a hezké planety, které disponují záhadnou silou.

Vaším úkolem ve hře je najít a posbírat hvězdy k tomu, abyste mohli pohánět vaší loď a vydali se tak na další planety. Vyhýbejte e překážkám a najděte bezpečnou cestu. Užijte si zábavu a snažte se za pomocí speciálních obleků a raket dostat na speciální mise.

Vyzvěte své kamarády a staňte se šampiónem v každé úrovní. Je tady k dispozici také mód pro rozšířenou realitu. Připojte se do hry se svým facebookem a dívejte se na to, jak postupují hrou vaší kamarádi.

QB Planets
Price: CZK 69.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Zábavná hra, ve které budete cestovat po různých planetkách. Hlavním úkolem je, abyste mohli prozkoumávat čím dál tím více planetek a dostávat se dále.