Vypnout reklamy

Hra Rainbow Six Mobile

Zábavná střílečka pro více hráčů Rainbow Six míří na mobilní telefony od vývojářů Ubisoftu. Vtrhněte do boje 5 na 5 hráčů.

Známá série Rainbow Six míří na mobilní telefony. Ubisoft tuto herní sérií vydá na svých mobilních telefonech. Jelikož mobilní telefony mohou mít rozdílné výkony, tak na slabých telefonech tato hra nebude fungovat a může se sekat. Doporučujeme volit telefony střední třídy a to od 5000,- Kč a výš.

Jedná se o hru pro více hráčů, ve které bude potřeba sestřelit protivníky. Získejte tak pro svůj tým cenné body. Útočte nebo braňte své pozice. Jsou zde zápasy, kde proti sobě jde 5 na 5 lidí a čelíte tak intenzivním soubojům.

Tato mobilní adaptace je optimalizovaná pro mobilní telefony a nabízí krátké zápasy, které jsou však velmi intenzivní. Upravte si i samotné ovládací prvky, pokud vám výchozí prvky nevyhovují.

Okolí je plně destruktivní, takže lze použít zbraně, které dokonce dokážou prorazit zeď. Staňte se mistrem v umísťování pastí a překonání nepřátelských teritorií.

Rainbow Six Mobile
Price: To be announced

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Zábavná střílečka pro více hráčů Rainbow Six míří na mobilní telefony od vývojářů Ubisoftu. Vtrhněte do boje 5 na 5 hráčů.