Hra Royal Revolt

Objevujte, bojujte a vyjednávejte v nové RPG hře pro mobilní telefony.

Cesta každého obchodníka začíná malým krámkem, ale s ambicemi a správnými strategiemi se může vypracovat na vrchol. V této poutavé mobilní RPG hře, která spojuje prvky obchodování, řemeslné práce a dobrodružství, máte jako obchodník šanci stát se největším prodavačem ve městě.

Začnete s základním sortimentem, který postupně rozšíříte o unikátní předměty. Vaším cílem je nejen prodat, ale také přilákat zákazníky pomocí různých triků, jako je distribuce letáků či nabídka zdarma občerstvení. Každý zákazník představuje výzvu v podobě minihry smlouvání, kde můžete využít speciální schopnosti k přesvědčení zákazníků k nákupu.

Postupně rozšiřujte svůj obchod, zlepšujte svoji nabídku a zvyšujte kvalitu zboží. Jak se vaše dovednosti v obchodování budou zdokonalovat, začnete lépe rozumět preferencím svých zákazníků a budete schopni lépe vyjednávat.

Svět kolem vás je plný nebezpečných monster a vzácných materiálů, které můžete použít pro výrobu mocných předmětů. Nebojte se vydat na cesty, objevovat nové materiály a bojovat s příšerami, které vám stojí v cestě k úspěchu. Váš obchod také může sloužit jako místo pro formování aliancí s dalšími obchodníky a dobrodruhy, což vám otevře dveře k novým příležitostem.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Objevujte, bojujte a vyjednávejte v nové RPG hře pro mobilní telefony.