Hra na mobil Skater: Let’s skate

Ovládejte bláznivého skateboardistu a projeďte nebezpečným územím. Před vámi je spousta překážek, které je potřeba dokončit, což není zrovna jednoduché. Začínáte vzrušující dobrodružnou hru. Popadněte svůj skateboard a vydejte se skrz nejrůznější města, hory a další překrásné místa. Klikněte na obrazovku ve správnou chvíli a prokažte své znalosti. Hra disponuje hezkou grafikou
Skater Lets Skate android hra

Ovládejte bláznivého skateboardistu a projeďte nebezpečným územím. Před vámi je spousta překážek, které je potřeba dokončit, což není zrovna jednoduché. Začínáte vzrušující dobrodružnou hru.

Popadněte svůj skateboard a vydejte se skrz nejrůznější města, hory a další překrásné místa. Klikněte na obrazovku ve správnou chvíli a prokažte své znalosti.

Hra disponuje hezkou grafikou

Aby toho nebylo málo, tak hra disponuje minimalistickým grafickým zpracováním. Celkově zde nejsou zbytečné efekty a i na slabších telefonech hra běží v pořádku. 

Bude potřeba pomoct hlavnímu hrdinovi překonat nebezpečné propasti, do kterých může spadnout. Nakupujte nové skateboardy a vylepšujte své oblečení.

https://www.youtube.com/watch?v=vMioZkK7pWE&ab_channel=PopoGamingChannel

K dispozici máte spoustu světů a úrovní široký výběr oblečení a jednoduché ovládání.

Aplikaci stáhnete níže