Vypnout reklamy

Rozjeďte se na maximální rychlost a snažte se dostat přes obrovské trampolíny. Dostaňte se do vzduchu, kde budete muset překonávat obrovské nárazy větru a najít způsob, jak doletět co nejdále v těchto skocích na lyžích.

Dělejte svou kariéru

V této hře si budete budovat svou vlastní kariéru. Usednete na lavičku a následně se připravíte na svůj největší skok v životě. Hra není jednotvárná a nabízí odemknutí nových míst a události. Úkolem je se dostat do nejvyšších části v žebříčku.

Dávejte si velký pozor a odemkněte nové tratě. Nakupujte pro svého skokana nové lyže, helmy a pokuste se odemknout vše na co přijdete. Hra nabízí excelentní grafické zpracování, různé herní módy a 19 perfektní úrovní.

Ovládání

Jak těžké ovládání očekávat od hry, kde pouze skáčete na lyžích. Vaším úkolem je se odrazit ve vhodnou chvíli, ale zároveň nesmíte skočit příliš brzo, protože by jste ztratili důležitou energii na dolet co nejdále. Následně, když už budete ve vzduchu, tak musíte dělat vše proto, aby vás vítr udržel ve vzduchu co nejdéle a následně jste dopadli co nejlépe.

Video ze hry

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Ski Jumping Pro
Price: Free+

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.