Vypnout reklamy

Zahrajte si akční, hororovou, logickou hru. Tato hra má snad všechny žánry. Pohybujete se za krvelačného zabíjaka, avšak jak kdybyste hráli šachy a zároveň je tu spousta akce.

Jedná se o logickou hru, ve které si zahrajete na zabijáka z 80 let, kdy byly klasické hororové filmy. V této hře máte jediný cíl a to nenechat nikoho, aby přežil.

Zahrajete si za opravdového psychopata, se kterým budete zabíjet vše, co se vám dostane do cesty. Zabijte všechny v tomto šťastném kempu.

Je to trošku pojaté i vtipným způsobem, ale nemělo by! Ve hře se tak trošku pohybujete jak kdybyste hráli šachy. Vtipnou části je to, když lidi z kempu musíte dostat do pastí a to se speciálními schopnostmi, které máte.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.