Vypnout reklamy

Zahrajte si bojovou hru, která se odehrává ve vesmíru. Válčit budete s vesmírnými loděmi, se kterými budete ničit vše okolo.

Ocitáte se ve vesmírných válkách, kde nesmíte ani na vteřinu zaváhat. Ovládejte svou vlajkovou loď a zneškodněte všechny ostatní nepřátelské letadla.

Pokuste se udělat vše proto, abyste své nepřátele zničili, což není úplně jednoduché. Získejte dostatek mincí a zkušeností. Následně obdržíte ocenění. V průběhu hry vylepšujte svou loď, nakupujte nové zbraně a brnění.

Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním. Na svou loď si můžete umístit své logo, změnit její design. Bude se tak lišit od ostatních válečných lodí ve vesmíru. Snažte se být v těchto bojích nejlepší. K dispozici máte přes 20 vesmírných lodí.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.