Vypnout reklamy

V této android hře budete muset kuličky různě logicky rozdělovat a to tak, abyste získali co největší počet. Zvládnete se dostat do dalších úrovní?

Logická android hra, ve které musíte dostat veškeré kuličky na své místo. Podaří se vám dostat kuličky do kbelíku a udělat tak případný rekord?

Dokončujte jednotlivé úrovně a odemkněte si nové kuličky v různých barvách. Objevujte nové a originální labyrinty, ve kterých se budete pohybovat. Neustále se snažte natáčet herní úrovně tak, aby kuličky padaly na své místo.

Podaří se vám prorazit přes velké úrovně, kde vám chtějí v průchodu zabránit. Procházejte násobičem, který dokáže rozšířit počet kuliček na maximum. Je lepší jít mezi násobič 10x nebo jít do násobičů 3x a 5x? Takové rozhodování zde bude a vy musíte ve hře získat spoustu bodů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Split Balls 3D
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.