Hra Spy Guy Hidden Objects

Nová mobilní hra Spy Guy Hidden Objects od Trefl S.A. s 120 úrovněmi a 500 prvků k objevování!

Společnost Trefl S.A. oznámila nový krok ve svém portfoliu produktů – uvedení hry Spy Guy Hidden Objects. Tento nový přírůstek je prvním vstupem této společnosti, která je s 40letými zkušenostmi největším evropským výrobcem logických her, do odvětví mobilních her.

Hra Spy Guy Hidden Objects nabízí hráčům unikátní zážitek, kdy se mohou ponořit do světa skrytých objektů a mentálních výzev. Hlavním cílem je hledat tajné předměty rozmístěné po městě Treflik. To vše je doprovázeno ručně kreslenými mapami, které trénují zrak a mozkové buňky hráčů. Jako hlavní postava, Spy Guy, budete muset pomáhat obyvatelům města, řešit záhady a chytat zločince. A pokud narazíte na obtížnější úkoly, můžete se obrátit na svého strýčka pro užitečné indicie, které vám pomohou odhalit tajemství tohoto kouzelného města.

Kromě toho hra nabízí 120 úrovní inspirovaných živými obrázky ze stolní hry Spy Guy od rodiny Treflíkových. S více než 500 prvků k objevování a podporou v 15 jazycích, je to hra, kterou si může užít opravdu každý.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nová mobilní hra Spy Guy Hidden Objects od Trefl S.A. s 120 úrovněmi a 500 prvků k objevování!