Vypnout reklamy

Hra Squad Alpha

Hledáte zábavnou hru, kde pro vás různé výzvy nejsou problém? Chuť posouvat se kupředu je 100x lepší, když máte přes sebou úkoly nebo jiné věci v čem se můžete zdokonalovat? Tak v takové situaci je tato hra určena právě pro vás.

V této hře budete muset využít různé inteligentní mechanismy, kde nesmíte zapomínat na vylepšování jednotlivých zbraní a zároveň nákupu nových. Není to jen o tom, že naběhnete do arény a všechny postřílíte. Zachovejte chladnou hlavu a zabijte všechny, ale postupně.

Jednotlivé úrovně jsou navrženy tak, abyste museli u toho i přemýšlet. Není to tedy o tom, že vystřelíte a tím to končí. Hra nikdy nekončí, protože má přes 200 úrovní, které se neustále aktualizují a přidávají. Tedy pokud se nerozhodnete hrát tuto hru nonstop, k čemuž tato hra i docela láká. Máte tady na výběr ze 30 různých zbraní, jako jsou pistole, brokovnice, SMG a mnohem více.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.7

Popis

Jedná se o zábavnou hru, ve které budete muset přemýšlet. Není to jen tak ledajaká akce, ale je potřeba přemýšlet, než vystřelíte. Následně budete moci vylepšovat své zbraně, nakupovat nové a mnohem více.