Hra Stone Age: Digital Edition je nyní k dispozici na iOS

Společnost Acram Digital právě oznámila vydání svého nejnovějšího titulu, Stone Age: Digital Edition, inspirovaného klasickou deskovou hrou stejného jména. Aktuálně je k dispozici na iOS, s plány na vydání pro Android…

Hra Stone Age: Digital Edition je nyní k dispozici na iOS

Společnost Acram Digital právě oznámila vydání svého nejnovějšího titulu, Stone Age: Digital Edition, inspirovaného klasickou deskovou hrou stejného jména. Aktuálně je k dispozici na iOS, s plány na vydání pro Android a Nintendo Switch v budoucnosti. Hra byla optimalizována pro mobilní zařízení a bude obsahovat pravidelné aktualizace a online sezóny spolu s možnostmi hry napříč platformami s vašimi kamarády.

V Stone Age: Digital Edition se ocitnete v kůži prehistorického člověka, který má za úkol sbírat suroviny, budovat stavby a posouvat kulturu kmene. Začněte s pravěkými nástroji a postupně se dostávejte na vyšší úrovně znalostí, přičemž využijete dřevo, kámen a zlato. Prostředí je tvrdé a neúprosné, a budete muset využít omezených prostorů na hrací desce.

Pokud máte rádi deskové hry a strategii, Stone Age: Digital Edition je pro vás skvělou volbou. Sledujte novinky a připravte se na dobrodružství ve světě pravěkých lidí.

FAQ:
1. Kdy bude hra dostupná pro Android a Nintendo Switch?
Plány na vydání pro tyto platformy jsou v budoucnosti, ale konkrétní datum zatím není známo.
2. Jaké suroviny budeme moci využít ve hře?
Ve hře budete moci využít dřevo, kámen a zlato k posouvání vašeho kmene kupředu.
3. Bude možné hrát hru s přáteli napříč různými platformami?
Ano, hra nabídne možnost cross-platform hraní s vašimi kamarády, ať už mají iOS, Android nebo Nintendo Switch.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/stone-age-digital-edition/ios-launch/