Vypnout reklamy

Hra The Gardens Between

Skvělá, bezpečná a zábavná hra, která se točí okolo vzpomínek z dětství, kde každý ostrov právě disponuje nějakou vzpomínkou, kterou překonáváte.

V této hře se ocitáte na různých místech s kamarádem ze svého dětství. Každá část této zahrady představují vzpomínky ze svého dětství. Velmi rychle se tato hra promění na emociální pohádku, která je zájmena o obrovských vzpomínkách, kamarádech a o tom, co opravdu znamená znát jinou osobu ve vašem životě.

Co se týče hratelnosti, tak jde zájmena o logickou hru. Budete muset manipulovat tokem myšlenek pro svou potřebu a používat jej také k tomu, abyste přesunuli některé objekty z místa. Objekty se dají posouvat kupředu nebo dozadu. Hra zaznamenala od svého vzniku spoustou chvály, ale nyní dostává vylepšenou verzi.

Ve hře je tedy velmi důležité, abyste manipulovali s časem a řešili tak hádanky. Cílem je dosáhnout vrcholu každého ostrova. Hrát lze jak offline, tak i online. Je to jenom na vás, jak se k tomuto postavíte. Hra nabízí plnou podporu herního ovladače a lze hrát jak na výšku, tak i na šířku. Design hry je velmi příjemný, protože snadno najdete ovládací prvky a není zde žádný časový tlak, takže máte čas na rozmýšlenou.

Jednotlivé herní servery dali této hře skvělé hodnocení, jde o servery GameSpot, The Guardian, Nintendo Life a další. Všichni se shodli v jedné věci, že jde o mistrovské dílo.

The Gardens Between
Price: CZK 129.00

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Skvělá, bezpečná a zábavná hra, která se točí okolo vzpomínek z dětství, kde každý ostrov právě disponuje nějakou vzpomínkou, kterou překonáváte.