Vypnout reklamy

Hra Top Football Manager 2023

Skvělá hra, ve které budete muset porazit své soupeře a vybudovat si opravdu silný tým, se kterým porazíte své protihráče. Přetáhněte si na

Připojte se k miliónům hráčům po celém světě a vybudujte si svůj jedinečný tým, se kterým dokážete porazit své protivníky. Jde o bezplatný simulátor fotbalu pro milovníky tohoto sportu.

Vytvářejte pro svůj tým taktiku, testujte je a vydejte se proti reálným soupeřům z celého světa. Hra má naprosto parádní grafiku, herní engine a s tím i spojené možnosti volby strategie. Trénujte své fotbalisty, vyberte správnou taktiku a vyšplhejte se v žebříčku co nejvýše.

Lovte hvězdné hráče do svého týmu a nabídněte fotbalovým manažerům možnost získat zlaté fotbalisty na trhu. Musíte mít dostatek peněz, abyste je převedli z ostatních týmů k vám.

Nechybí ani hra pro více hráčů. Jsou zde šampionáty jako je Premier League, La Liga, Primeira Liga, Bundesliga, MLS a další.

Top Football Manager 2023
Top Football Manager 2023

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Skvělá hra, ve které budete muset porazit své soupeře a vybudovat si opravdu silný tým, se kterým porazíte své protihráče. Přetáhněte si na svou stranu nejlepší hráče.