Hra Underground Blossom

Podzemní dobrodružství v myšlenkách Laury Vanderboomové. Řešte hádanky a objevujte tajemství v Underground Blossom!

Jste připraveni podívat se do hloubky mysli a vzpomínek? Rezavé jezero není jen obyčejný vodní útvar, ale brána do komplikovaného světa Laury Vanderboomové.

S každým krokem, který uděláte v tomto podzemí, sestupujete hlouběji do Lauřiných vzpomínek. Stanice metra nejsou jen místa k přestupu, ale symboly okamžiků z jejího života. Od radostných vzpomínek z dětství až po otázky týkající se budoucnosti – každá stanice má svůj příběh.

Toto není obyčejná cesta metrem. Na vás čekají hádanky, které budete muset vyřešit, abyste našli správnou trasu. Někdy je výzva najít vhodné metro, jindy zjistit, co daná stanice symbolizuje v kontextu Lauřiny minulosti nebo budoucnosti.

Touto dobrodružnou cestou pomáháte Lauře rozplétat nitky svého osudu, pochopit smysl jejího života a uniknout temným koutům její psychiky.

Underground Blossom není jen další hrou. Tato point-and-click adventura je dílem tvůrců populární série Cube Escape & Rusty Lake. Pokud jste fanoušky jejich předchozích her, určitě si tuto novinku nenechte ujít!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Podzemní dobrodružství v myšlenkách Laury Vanderboomové. Řešte hádanky a objevujte tajemství v Underground Blossom!