Hra Wildfrost

Zahrajte si RPG deckbuilder Wildfrost na iOS a Android za $6.99.

V nové mobilní hře Wildfrost se vydáte na dobrodružství skrze zamrzlý svět, který sužuje nekonečná zima nazvaná Wildfrost. Hra, která je nyní dostupná na platformách iOS a Android za cenu 6,99 USD, vás zavede do města Snowdell, kde povedete jeho obyvatele k přežití. Vaším úkolem bude sestavit balíček z více než 160 karet s odvážnými postavami, které se postaví této nelítostné zimě.

Wildfrost kombinuje prvky RPG a tradičního roguelike deckbuilderu. Hra nabízí nejen obrovskou rehratelnost díky denním výzvám a unikátním výzvám, ale také možnosti personalizace vašeho balíčku díky unikátním lídrům a nabírání společníků. Nechybí ani dynamický systém ‚counter‘, který je klíčový pro testování vašich schopností v strategickém myšlení.

Jedním z důvodů, proč Wildfrost tak rychle přešel na mobilní platformy, je, že žánr karetních her a deck-builderů je pro mobilní zařízení jako stvořený. S možností mít hru vždy při sobě je snadné si zahrát kdekoli a kdykoli, což se skvěle hodí do dnešního uspěchaného života.

Wildfrost nabízí také několik funkcí ideálních pro mobilní hraní, jako jsou denní výzvy a další opakovatelné funkce, a dokonce i trochu lehké stavění základny pro ty, kteří si užívají sledování, jak města vyrůstají z ničeho. Ačkoli ještě musíme vidět, jak dobře byl překlad hry na mobilní platformy zvládnut co se týče uživatelského rozhraní, díky barevné a poutavé grafice má Wildfrost všechny předpoklady stát se opravdovou klasikou.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Zahrajte si RPG deckbuilder Wildfrost na iOS a Android za $6.99.