Vypnout reklamy

Hra na mobil You Craft: Block

Vydáno dne: 13.5.2019

Skvělý simulátor, ve kterém se staráte o svou vesnici, bojujete s nepřáteli, přežíváte a vytváříte menší “rodinu”. Budujte, co vám hra dovolí.

Máte rádi Minecraft a budování jednotlivých objektů? Pokud ano, tak jste tady správně, protože hra přináší skvělý online systém. Zahrajte si s tisící hráče po celém světě a pokuste se přežívat, budovat.

You Craft Android hra
You Craft Android hra

Hlavní výhodou je, že hrajete s reálnými lidmi a nikoliv s počítačem. Najděte si třeba své kamarády, se kterými si budete pomáhat. Využijte několik stovek věcí proto, abyste mohli budovat. Vytvářejte nádherná města, mosty a mnohem více.

Střílejte z luku, pokládejte TNT a opečovávejte místní zvířátka. Svého hrdinu můžete taktéž různě upravovat. K dispozici je 8+ skinů. Dále nechybí realistická grafika, kde se střídá den a noc nebo třeba prší. Hra se dá hrát jak online, tak i offline. Nicméně online hra je mnohem zábavnější.

Připojte se tedy k internetu a vyhrávejte souboje hráč vs hráč a bojujte o samotné přežití. Získávejte jídlo a přežijte ve skupině.

Buroň Tomáš