Vypnout reklamy

Hra Zombicide: Tactics & Shotguns

Jedná se o stolní hru, ve které budete se zombíky vraždit. Jde o zajímavou strategií, kterou si zamilujete. Nicméně jde opět o prémiovou hru a je tedy placená.

Na druhou stranu hra za tuto částku opravdu stojí. Připravte si své zbraně a předměty. Objevte tak nové zábavné dobrodružství v rámci této přeživší hry. Ve snaze lidí o větší produktivitu pozměnili lidé genetiku rostlin a zvířat. Z toho se pak stali zombie, kteří na lidi útočí.

Jde tedy o post-apokalyptické RPG, kde je zapotřebí zůstat na živu. Město je naprosto v troskách, úkryty jsou opuštěné a nemocnice strašidelné. Popadněte zbraň a najděte přístřeší. Nicméně neustále musíte být na pozoru, protože se vás stále snaží někdo zabít.

Hra nabízí přes 40 misí, kde se vydáte proti různým zombie nepřátelům, jako jsou walkeři, běžci, tlouštíci a jiné toxické zombie. K dispozici pak máte pily, brokovnice, katany.

Zombicide: Tactics & Shotguns
Price: CZK 129.99+

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Zábavná akční strategie, která patří mezi prémiové hry a tedy placené. Nicméně za tuto cenu to opravdu stojí a hra nabízí spoustu hodin zábavy.