Vypnout reklamy

Hry, které stojí za zahrání

Vydáno dne: 1.1.2019

V rámci Vánoc vydali vývojáři několik zajímavých her, které jste si mohli během svátků zahrát. Načasovaní je jasné. Je to z důvodu dovolených a tím i více času na hraní her. Golf Club Wasteland Stáhnout z Google Obchodu Jedná se o takovou malou simulaci, která se odehrává na Zemi. Před vámi je spoustu překážek a […]

V rámci Vánoc vydali vývojáři několik zajímavých her, které jste si mohli během svátků zahrát. Načasovaní je jasné. Je to z důvodu dovolených a tím i více času na hraní her.

Golf Club Wasteland

Jedná se o takovou malou simulaci, která se odehrává na Zemi. Před vámi je spoustu překážek a čelíte různým katastrofám, jako je třeba změna klimatu. Ti, kteří měli peníze, tak se odstěhovali na Mars. Zbytek lidí bohužel zůstal na Zemi.

Burnin Rubber Crash Burn

Jedná se o skvělou hru, která se podobá ostatním hrám jako je Burnout Paradise na PC a další. Hra nabízí spoustu explozí, závodních tratí a hlavně co je důležité, tak zábavy.

Utopia: Origin

Jedná se o skvělou hru, kde přežíváte, tak jako ve hře Minecraft nebo Ark. Vaším život čelí různým nástrahám jako jsou draci v cestách a další monstra. Vybudujte si svůj dům.

 

Buroň Tomáš