Vypnout reklamy

Android hry, které jsou v této chvíli zdarma

Vydáno dne: 10.12.2018

Pokud hledáte nějaké zajímavé android hry pro telefon, tak využijte nabídky. Tentokrát tady máme hry, které jsou jinak placené, ale v této chvíli jsou zdarma. K dispozici máme různé žánry těchto her a zároveň s videí přímo pro vás. Nicméně dejte si pozor, protože tyto nabídky jsou časově omezené. Pod každou hrou píšeme, kdy nabídka […]

Pokud hledáte nějaké zajímavé android hry pro telefon, tak využijte nabídky. Tentokrát tady máme hry, které jsou jinak placené, ale v této chvíli jsou zdarma.

K dispozici máme různé žánry těchto her a zároveň s videí přímo pro vás. Nicméně dejte si pozor, protože tyto nabídky jsou časově omezené. Pod každou hrou píšeme, kdy nabídka bude končit.

Live or Die Survival

Jedná se o velice zajímavý titul z pohledu třetí osoby. K dispozici je tvořivý mód, který známé třeba z The Sims, poté funkce výroby jako z Minecraftu a brutální elementy. Krom budování svého domova budete muset čelit nebezpečným zombie nepřátelům, kteří vás chtějí zničit. Prozkoumávejte okolí a najděte zapomenuté bunkry, laboratoře, výzkumná centra.

Laserbreak 2

Pokud jste fanoušky fyziky a řetězové reakce, tak Laserbreak 2 si pro vás připravila neskutečnou zábavu. Vaším úkolem je zneškodnit několik čtverců s nápisem “X”. K dispozici je celkem 5 stádií, ale vždy se stane to, že se věci zkomplikují. K dispozici je spousta úrovní.

Cell 13

Jedná se o parádní logickou hru, kde je 13 úrovní a přes 65 unikátních puzzlí. Pokud jste někdy v minulosti hráli hru Portal, tak věřte, že v této hře se budete cítit stejně. Využívejte různé věci jako jsou skla, pojízdné schody, laserové mosty a další.

Buroň Tomáš