Hry ve Facebook Messenger konečně celosvětově

Facebook oznámil hry v aplikaci Facebook Messenger již loni v Listopadu od té doby je tato funkce dostupná pouze v US. Od dnešního dne se tato funkce dostává celosvětově na Messenger pro 1.2 miliardy lidí (než se však dostane aktualizace všude, tak to bude chvíli trvat.) K dispozici budou
Facebook Messenger a hry

Facebook oznámil hry v aplikaci Facebook Messenger již loni v Listopadu od té doby je tato funkce dostupná pouze v US. Od dnešního dne se tato funkce dostává celosvětově na Messenger pro 1.2 miliardy lidí (než se však dostane aktualizace všude, tak to bude chvíli trvat.)

K dispozici budou opravdu velmi bohaté herní funkce. K dispozici je dostatek úrovní i ocenění, které během hraní získáváte. Výběr her byl taktéž rozšířen. Záleží však na zařízení, na kterém aplikaci máte spuštěnou. Je zde až 50 různých titulů a každý týden se rozšiřují.

Facebook Messenger a hry

Facebook Messenger a hry

Můžete si zahrát slovíčkaření nebo kulečník. Zahrajte si tak s kamarády hry přímo ve vašem messengeru. Facebook se bude neustále snažit rozšiřovat tuto aplikaci a pokud nechcete další funkce, tak vyzkoušejte Facebook Lite.