Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon HTC Desire 19+ v Německu za 329€. Nejlepší na tom je i to, že telefon je odemčen a tak si ho můžeme koupit i v ČR.

HTC má lehké problémy v UK, kde nemůže své telefony prodávat, avšak jinde v Evropě nemá problém. Právě teď je nový HTC Desire 19+ dostupný v Německu.

Telefon byl oznámen v Taiwanu v červnu tohoto roku. Telefon má dorazit během několika týdnů na Německý trh s odemknutou SIM, takže klidně i my z ČR si telefon můžeme v Německu koupit za 329€.

HTC Desire 19+
HTC Desire 19+

Co se týče specifikací, tak telefon má velký displej 6.2 palců s rozlišením 720×1520 19:9 LCD s čipem MediaTek Helio P35, 4GB RAM, 64GB rozšiřitelné úložiště, 13MPx + 8MPx + 5MPx (hloubkový) senzor. Selfie fotoaparát disponuje rozlišením 16MPx a baterií o velikosti 3850mAh. Telefon běží na Android 9 Pie.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.