Vypnout reklamy

LG G7 ThinQ s Android 9 Pie

Vydáno dne: 8.6.2019

LG G7 ThinQ se dostává na telefony LG G7 ThinQ v EU. K dispozici je již taktéž v České republice. Pokud tímto telefonem disponujete, tak aktualizaci obdržíte.

LG G7 ThinQ konečně obdrželo nový systém Android 9 Pie. V Jižní Korei již má telefon Android 9 od Ledna tohoto roku, ale trvalo delší dobu, než se dostala na trh v EU.

Pokud tedy disponujete tímto telefonem a nacházíte se v České republice, tak novou aktualizaci obdržíte velmi brzy. Kromě české republiky již tuto aktualizaci mají také v Polsku, Itálií nebo UK. Avšak aktualizace má být na celém kontinentu, což trošku potrvá.

Nové UI pro LG nebude

Nicméně po aktualizaci si můžete říct, že se nic nezměnilo. To je také proto, že LG využívá stejné UI taktéž pro nový Android 9 Pie. Takže žádné změny ve vzhledu stejně neuvidíte. LG přišlo o možnost změnit své UI s novým vydáním systému Android Pie. Je možné, že firma LG změní své UI ve chvíli, kdy dorazí Android Q.

Android slaví 10 let existence
Android slaví 10 let existence

Aktualizace má 1.4GB a ve chvíli, kdy bude aplikovaná, tak budete mít software ve verzi V20b. Taktéž obdržíte bezpečnostní balíček z 1. května 2019.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: