HTC podle všeho zítra oznámí něco velkého.

Noviny v Číně informuji o tom, že obchodování s akciemi HTC jsou pozastaveny na zítřek 21. září jelikož se očekává obrovské oznámení. Veřejnosti se nic nedostane, protože všichni lidé ve firmě HTC jsou v této chvíli velmi zaneprázdněni. HTC míří do bankrotu? Už se dlouho slýchává, jak je na tom HTC špatně a bohužel je […]

HTC a Google

Noviny v Číně informuji o tom, že obchodování s akciemi HTC jsou pozastaveny na zítřek 21. září jelikož se očekává obrovské oznámení. Veřejnosti se nic nedostane, protože všichni lidé ve firmě HTC jsou v této chvíli velmi zaneprázdněni.

HTC míří do bankrotu?

Už se dlouho slýchává, jak je na tom HTC špatně a bohužel je tomu tak. Pokud s tím něco HTC neudělá tak dosáhne bankrotu. V této chvíli má ještě šanci se alespoň zachránit a to je odkoupení části firmy HTC.

HTC a Google. Dohoda?

HTC a Google. Dohoda?

Google využívá služeb HTC a to hlavně při výrobě nového telefonu Pixel 2, avšak minulý rok tato firma vyráběla oba telefony a teď se Google rozhodl, že menší verzi přenechá firmě HTC, ale větší verzi XL přenechá firmě LG.

Nebude to poprvé, co by Google vlastnil nějakého výrobce telefonu se systémem Android. Google již měl Motorolu, ale nedopadlo to moc dobře.