Vypnout reklamy

Firmě HTC se poslední dobou moc nedařilo a hlavně se v této chvíli soustředí hlavně na virtuální realitu, kde má vlastně ty nejlepší brýle ve svém segmentu.

Samozřejmě firma vydala pár zajímavých telefonu střední i vyšší třídy v průběhu několika let, ale tento rok firma nevydala ani jeden. Viděli jsme základní model Wildfire X, ale nevyráběla to firma HTC, ale úplně někdo jiný.

Podle šéfa Yves Maitres to vypadá, že se HTC nevzdává businessu s chytrými telefonu. Má svou vizi, jak se dostat zpátky na vrchol, ale chce to čas. HTC se soustředí v této chvíli na trhy, kde je vyšší ziskovost a nesoustředí se na rozvíjející se trhy.

HTC podle všeho přestalo investovat do výzkumu a vývoje před několika lety a více se soustředili na obchod s virtuální realitou. Mezitím, Samsung a Huawei s investicemi nepřestali a inovovali svůj hardware.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.