Vypnout reklamy

HTC se více zaměří na vlajkové telefony a střední třídu

Vydáno dne: 19.12.2018

Hlavní šéf Darren Chen oznámil novou strategií pro rok 2019, která bude mít za cíl růst podílu na trhu a zlepšení ziskovosti celého podniku. Podle posledních informací se chce zaměřit na vlajkové telefony a střední třídu.  Nicméně není potřeba jásat, jedná se o prodloužení životního cyklu HTC  U12+ a dalších U12 modelů příští rok. Podle […]

Hlavní šéf Darren Chen oznámil novou strategií pro rok 2019, která bude mít za cíl růst podílu na trhu a zlepšení ziskovosti celého podniku. Podle posledních informací se chce zaměřit na vlajkové telefony a střední třídu. 

Nicméně není potřeba jásat, jedná se o prodloužení životního cyklu HTC  U12+ a dalších U12 modelů příští rok. Podle Chen se HTC U12 Life se 128GB interní paměti prodával velmi dobře.

Co se týče střední třídy, tak tady se zase zvažuje telefon HTC Desire 12s se Snapdragon 435. Podle všeho na trh bude telefon uveden na Čínský nový rok, kdy v Číně zákazníci hodně nakupují.

Dále chce rozšířit svůj prodej virtuální reality HTC. HTC se snaží změnit svou strategií již nějakou dobu, ale stále bez úspěchu. Avšak společnost se rozhodla, že na trhu s mobilními telefony prozatím zůstává.

HTC

HTC

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: