HTC U11 Life z programu Android One se specifikacemi

Tak jak jsme o programu Android One moc neslyšeli, tak poslední dobou je jich až spoustu. Android One má rozpoutat rozšíření chytrých telefonu i tam, kde by si to člověk dovolit moc nemohl. Tyto telefony budou nabízeny za rozumnou cenu (prý). Xiaomi Mi A1 a Moto X4 již jsou s Android One Brzy se k ním […]

HTC U11 Life

Tak jak jsme o programu Android One moc neslyšeli, tak poslední dobou je jich až spoustu. Android One má rozpoutat rozšíření chytrých telefonu i tam, kde by si to člověk dovolit moc nemohl. Tyto telefony budou nabízeny za rozumnou cenu (prý).

Xiaomi Mi A1 a Moto X4 již jsou s Android One

HTC U11 Life

HTC U11 Life

Brzy se k ním přidá právě nové HTC U11 Life. Tento model právě dnes unikl do světa se svými specifikacemi.

Tento mobilní telefon dostává 5.2 palcovou 1080p dotykovou obrazovku, hlavní kameru 16 MPx a selfie kameru 16 MPx. Telefon je poháněn Qualcomm Snapdragon 630 a baterií o velikosti 2600 mAh. K dispozici jsou paměti 3GB / 32 GB a 4GB / 64GB. Dále nechybí funkce Edge Sense, který umožní zmáčknout rámeček a provést akci v telefonu.

Telefon U11 Life bude dodáván s USonic sluchátky a zároveň je U11 Life odolný proti vodě a prachu IP67. U11 Life bude mít hned od začátku Android 8.0.

Cena telefonu je bohužel tajemství, ale třeba Moto X4 z programu Android One, tak bude prodáván za 399$. Není to nízká cena, jak se říkalo.

Co je to Android One

Android One

Android One

Jedná se tedy o nízkorozpočtovou sérií spotřebitelské elektroniky, které běží na systému Android. Hardware a Software je vyroben společnosti Google pro Android systémy. Některé telefony se tak začnou vyrábět jen pro určitý trh. Google si ošéfuje marketing, design, výrobu a také podporu pro tyto zařízení.

Android One telefony běží velmi blízko továrnímu Android. Nejsou zde žádné modifikace co se týče uživatelského prostředí. Zabezpečení a systémové aktualizace jsou ovládaný Google.