HTC U11 Plus v Listopadu se 6 palcovým displejem

Informace pochází z Francie, kde je řečeno, že HTC pracuje na novém telefonu a to i přesto, že ji část týmu odkoupila firma Google. Nicméně ještě před pár dny jsme slyšeli o tom, že se společnost chystá oznámit do konce roku 3 nové telefony. Podle všeho se nový telefon bude nazývat U11 Plus (kódové označení […]

HTC U11

Informace pochází z Francie, kde je řečeno, že HTC pracuje na novém telefonu a to i přesto, že ji část týmu odkoupila firma Google. Nicméně ještě před pár dny jsme slyšeli o tom, že se společnost chystá oznámit do konce roku 3 nové telefony.

Podle všeho se nový telefon bude nazývat U11 Plus (kódové označení Ocean Master). Bude to první HTC telefon, který kopíruje trendy roku 2017, jako je třeba poměr stran 18:9 a minimální rámeček.

Specifikace

Nový U11 Plus bude mít 6 palcový displej s rozlišením 1440 x 2880px. Telefon bude poháněn čipem Snapdragon 835 a se 4 nebo 6GB RAM. Interní paměť je 64GB nebo 128GB záleží na modelu.

Dále fotoaparát je 12 MPx se stejnou jednotkou jako u U11 a 8MPx fotoaparát pro selfie. Nový telefon disponuje certifikací IP68, takže je voděodolný a prachuvzdorný. Je zde taktéž podpora Qualcomm QuickCharge 3.0 (až do 18W) a také funkce citlivého rámečku „Edge Sense“.

U11 Plus bude odhalen v Číně. Prozatím není však jasné, kde všude se telefon bude prodávat, ale HTC z toho bude chtít vymáčknout co nejvíce, takže si myslíme, že bude i v České republice.