HTC U11+ se málem stal Pixel 2 XL

Nový telefon Pixel 2 od Google byly vyráběny LG a HTC. HTC vytvořil Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL byl vyroben firmou LG. Nicméně to nebyl úplně plán od začátku. Nová zpráva říká poněkud něco jiného. Podle serveru The Verge, je potvrzeno, že HTC, které bylo oznámeno včera má úzkou spojitost s Google […]

HTC U11 Life a Plus

Nový telefon Pixel 2 od Google byly vyráběny LG a HTC. HTC vytvořil Google Pixel 2 a Google Pixel 2 XL byl vyroben firmou LG. Nicméně to nebyl úplně plán od začátku. Nová zpráva říká poněkud něco jiného.

Podle serveru The Verge, je potvrzeno, že HTC, které bylo oznámeno včera má úzkou spojitost s Google zařízením s kódovým označením „muskie“. Právě „muskie“ měl být nástupcem telefonu Google Pixel XL mezitím co „walleye“ byl nástupcem pro menší verzi Pixel.

HTC U11 Life

HTC U11 Life

Mezitím se však objevilo další kódové označení „taimen“ (v této chvíli Pixelp 2 XL označení). V roce 2017 by tak měly přijít tři telefony, ale není to tak. Taimen se objevil v dubnu, kde všechny tři varianty měly čip Snapdragon 835.

Později se telefon s kódovým označením Taimen objevil v testu Geekbench se stejným CPU a 4GB RAM. Spekulovalo se o tabletu.

V Červnu vyšla zpráva o „muskie“, že se jednalo originálně o nástupce Pixel XL, jenže bylo to zrušeno. Taimen byl tak Pixel 2 XL od LG. Divíme se však, že Google všechno změnil na poslední chvíli.

Avšak Google chtěl oba telefony na OLED displejích. LG OLED má i na LG V30, ale HTC má pouze Super LCD 5 displej, což je vlastně HTC U11+ se 6 palci.

Vypadá to však tak, že „muskie“ je původně plánovaný Pixel 2 XL.

Vlevo Pixel 2 a vpravo Pixel 2 XL

Vlevo Pixel 2 a vpravo Pixel 2 XL