Google Pixel 2 a 2 XL oficiálně

Právě dnes se představily telefony Google Pixel 2 a 2 XL. Pojďme se tedy blíže podívat, co nám telefony nového nabídnou. Jsou dvě varianty XL (větší) a normální verze (menší). Google Pixel 2 XL Telefon tedy nabídne P-OLED displej. Rámeček je kolem telefonu docela tenký a malý. Dále je zde k dispozici stereo reproduktor. Displej […]

Právě dnes se představily telefony Google Pixel 2 a 2 XL. Pojďme se tedy blíže podívat, co nám telefony nového nabídnou. Jsou dvě varianty XL (větší) a normální verze (menší).

Google Pixel 2 XL

Telefon tedy nabídne P-OLED displej. Rámeček je kolem telefonu docela tenký a malý. Dále je zde k dispozici stereo reproduktor. Displej má velikost 6 palců a je vyšší nikoliv širší. Rozlišení 1440 x 2880px (538ppi). Je zde také Always On Display.

Dále se podíváme, co chrání displej proti poškrábání. Je to Gorilla Glass 5. Sklíčko je i na zadní straně telefonu, aby chránilo i zadní stranu. Telefon disponuje základní ochranou proti vodě a prachu.

Hlavní fotoaparát telefonu má optický stabilizátor obrazu a 12 MPx sensor s pokročilým zpracováním obrazu. Selfie fotoaparát má 8MPx a clonu f/2.4.

Čip nového telefonu Pixel 2 XL je Snapdragon 835 se 4GB RAM. Dále nechybí Android 8.0 Oreo a 64 GB interní paměť s baterií o velikosti 3520 mAh. Google Pixel 2 XL bude k dispozici od poloviny listopadu a začne na ceně 940€. Bude k dispozici v černé a černo a bílé barvě.

Google Pixel 2

Tento telefon se tak trošku zasekl v čase. Na přední straně je větší rámeček, než je tomu u 2 XL. Nechybí však stereo reproduktor. Displej má 5 palců, ale AMOLED s 1080p rozlišením.

Oba telefony si propůjčili od HTC U11 novou funkci citlivosti na tlak po stranách telefonu. Můžete tak lehce vyvolat akci, jako je třeba Google Asistent. Taktéž dostanete nový čip Snapdragon 835 a novou kameru s optickým stabilizátorem obrazu. Datum vydání bude taktéž uprostřed dalšího měsíce a začne na ceně 800€.

Jak oba telefony fotí?