Vypnout reklamy

Huawei si zaregistroval Mate Flex, Mate Flexi, Mate Fold a Mate F

Vydáno dne: 22.11.2018

Podle LetsGoDigital si firma Huawei zaregistrovala čtyři ochranné známky pro své nové telefony. Jedná se o skládací telefony, které dorazí na trh velmi brzy. Již jsme informovali, že i firma LG si zaregistrovala tři značky LG Foldi, Flex a Dublex. Společnost Huawei podala 21. listopadu 2018 přihlášku na obchodní značky k EUIPO a žádost se […]

Podle LetsGoDigital si firma Huawei zaregistrovala čtyři ochranné známky pro své nové telefony. Jedná se o skládací telefony, které dorazí na trh velmi brzy. Již jsme informovali, že i firma LG si zaregistrovala tři značky LG Foldi, Flex a Dublex.

Společnost Huawei podala 21. listopadu 2018 přihlášku na obchodní značky k EUIPO a žádost se zařadila i do WIPO, kde jsou veškeré značky světa. Registrace podle všeho probíhala v Mnichově.

Huawei

Huawei

Všechny čtyři nové telefony jsou kategorizovány jako “Class 9”. Název Huawei Mate F byl zaznamenán jako kompletní série. Teď je jenom čistě spekulujeme, jestli skládací telefon bude pod názvem Huawei Mate Flex, Flexi nebo Mate Fold. Můžeme však předpokládat, že chytrý telefon společnosti Huawei se skládacím mechanizmem bude k nalezení v sérií high-end Mate.

Zařízení bude vykazovat známky podobnosti s Mate 20X, který se představil minulý měsíc jako první herní telefon Huawei.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: