Vypnout reklamy

Huawei AppGallery v nové kabátu

Virtuální obchod AppGallery má vylepšený vzhled a lokalizovaný obsah. AppGallery má již více než 500 miliónů aktivních uživatelů měsíčně a s novým designem se navíc lépe ovládá.

Poté, co firma Huawei dostala zákaz na Google služby, tak začali vytvářet vlastní ekosystém. Tento ekosystém pak používají v Evropě, kde nejsou služby Google pro Huawei dostupné.

Viditelnost a propagace aplikací je teď mnohem vstřícnější a zároveň dokáže zasáhnout to správné publikum. Již lze najdete novinky, které jsou v obchodě k dispozici.

Nový vzhled tak ocení i vývojáři, protože dochází k lepší propagaci těchto aplikací. Aktualizace se dočkaly i doporučené karty.

Propagační akce naleznete pod záložkou „Campaign“. V sekci „Gift“ pak najdete položky zdarma od vývojářů za výměnu stažení či přihlášení do jejich aplikace. Tyto dárky obsahují například bezplatné prémiové služby po určitý čas nebo slevy ve hrách.

Počet aplikací v obchodě AppGallery neustále roste. Huawei chce poskytovat v obchodě aplikace, které mají lokální význam a jsou tedy uživateli hojně využívané. Nenajdete tady spoustu aplikací, ale jsou tady hlavně ty důležité. Nicméně s pomocí redaktorů budete získávat doporučení na dané aplikace, podle recenzí.