Vypnout reklamy

Nový telefon Huawei Mate 30 na videu, které slouží jako promo. Podívejte se, co nás čeká již 19. září, kdy se telefon představí a uvede na trh.

Huawei zveřejnil dvě videa Mate 30 telefonu. Snaží se tak udržet povědomí o tomto telefonu poté, co představili na IFA 2019 svůj čip Kirin 990 s podporou 5G.

Tento čip bude totiž umístěn v telefonu Mate 30. Asi nejdůležitější části tohoto videa je konec, kde je k vidění kamerová čočka

Druhé video je zase mix předvádění rychlé nabíječky a kamerového systému ve slabém světle. Nechybí ani ukázka slow-motion funkce, která bude moci být zapnutá právě s čipem Kirin 990 (což je také první čip od HiSilcon, který zvládá 4K/60fps).

Huawei Mate 30

I přes skvělou kameru i čip musíme říct, že Mate 30 nebude mít přístup ke službám Google obchodu. Co se bude dít se dozvíme v Mnichově 19. září.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.