Vypnout reklamy

Huawei EMUI 10.1

Huawei P40

Aktualizace přidává na nynější mobilní telefony nové funkce. Například umožní práci ve více oknech nebo spolupráci více zařízení.

Nové EMUI 10.1 již musíte mít na telefonech Huawei P30, P30 Pro, Mate 20 Pro, Mate 20 RS, Huawei nova 5T, Huawei Mate Xs, Huawei P40 Lite, Huawei Mate 30 Pro, Huawei MatePad Pro.

Multi-Screen Collaboration

Bezproblémová integrace většího počtu zařízení Huawei v jednom ekosystému. K dispozici jsou nově i tři nové animace pro odemykání displeje otiskem prstů. Animace jsou inspirované živly – země, oheň a voda.

Pracujte s více okny

Jestli Vás už unavovalo se neustále překlikávat mezi aplikacemi, tak s novou aktualizací je tomu konec. Nyní můžete pustit více aplikací v oknech a díky tomu je umožněn přenos textu, obrázků i souborů mezi dvěma aplikacemi na jedné obrazovce.

Videohovory ve fullHD

Huawei MeeTime je aplikace, která umožňuje volání ve fullHD 1080p. S technologií rozpoznání obličeje dokáže vyhladit obraz a zlepšit ho zájmena ve špatných světelných podmínkách. Algoritmus se postará o úpravy nízké kvality videa. MeeTime však bude prozatím distpný jen v Asií. Podle nás, než se vyladí legislativní proces v EU.

Huawei Share

Funkce, která původně sloužila pro přenost souborů. Nyní se rozšiřuje tak, že již můžete zobrazovat displej telefonu i na svém PC od Huawei. Huawei si slibuje zefektivnění kancelářské práce, kde budete moci dělat vše z jednoho zařízení.

Dostupnost všech funkcí aktualizace EMUI 10.1 můžete ověřit v Nastavení > Systém a
aktualizace > Aktualizace softwaru na svém chytrém telefonu nebo v aplikaci podpory
(HiCare) > Rychlé služby > Více > Aktualizace můžete získat přístup k aktualizacím s
předstihem.