Vypnout reklamy
3.6.2019

Huawei Mate 20 Pro je zpět v beta programu Android Q

Minulý týden firma Google telefon Huawei Mate 20 Pro odstranila ze seznamu Android Q beta programu. Rozhodnutí přišlo hned poté, co Americká vláda zapsala firmu Huawei na list firem označující nebezpečí pro vládu US.

Tento zákaz pak zamezuje firmě odebírat součástky od firem v US pokud nemají povolení Americké vlády. Google původně roztrhal vazby s firmou Huawei a odstranil tak Mate 20 Pro z programu Android Q beta.

Nicméně když Americká vláda zavedla 90 denní přechodní dobu, tak Google udělal to samé a Huawei Mate 20 Pro je zpět v Android Q beta programu. Krom toho je také v SD asociaci i Wi-Fi Allianci.

Vypadá to tedy, že i Mate 30 bude mít systém Android. Telefon dorazí ještě tento rok a bude to pravděpodobně poslední Huawei s Android telefonem, protože společnost kvůli těchto akcí chce přejít na svůj vlastní systém.

Firma chce být soběstačná a tedy udělá vše proto, aby už Ameriku nepotřebovala.

Firmě Huawei se ani nedivíme, protože tyto akce ze strany Ameriky jsou pro filmu zničující a pokud se firma chce stát jedničkou, tak jedině se svými komponenty. Amerika tak přijde o peníze od Huawei a Čína na tom vydělá.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.