Vypnout reklamy

Huawei letos nepředstaví vlajkovou řadu P70; není to špatná zpráva

Huawei mění název své fotoaparátové vlajkové série, která se představí s řadou Pura 70.

Čínský technologický gigant Huawei oznámil, že se rozhodl změnit název své populární fotoaparátové řady, která se dosud nazývala…

Huawei letos nepředstaví vlajkovou řadu P70; není to špatná zpráva

Huawei mění název své fotoaparátové vlajkové série, která se představí s řadou Pura 70.

Čínský technologický gigant Huawei oznámil, že se rozhodl změnit název své populární fotoaparátové řady, která se dosud nazývala P-series. Nový název této vlajkové řady bude **Pura 70** a první modely by se měly objevit již v příštím roce.

Společnost Huawei se tímto krokem snaží osvěžit svou nabídku smartphonů a zároveň podtrhnout důležitost fotoaparátu ve svých zařízeních. **Kvalitní fotoaparátové systémy** jsou totiž jednou z hlavních konkurenčních výhod Huawei ve srovnání s ostatními výrobci.

S novou řadou **Pura 70** chce Huawei posunout hranice **mobilní fotografie** ještě dál a nabídnout uživatelům ještě lepší možnosti pro zachycení skvělých fotografií a videí. Zatím není známo, jaké technologické inovace a vylepšení přinese nová série, ale můžeme se těšit na pokrokové funkce a **úžasnou kvalitu fotografií**.

FAQ:
1. Kdy mohu očekávat první model z řady Pura 70?
– První modely by se měly objevit v příštím roce, ale konkrétní termín zatím není znám.
2. Jaké technologické inovace můžeme od nové série očekávat?
– Huawei zatím neprozradil žádné podrobnosti o technologických inovacích, ale je pravděpodobné, že se **fotoaparátové systémy** budou ještě více zdokonalovat.
3. Proč se Huawei rozhodl změnit název své fotoaparátové vlajkové série?
– Společnost chce osvěžit svou nabídku smartphonů a zdůraznit důležitost fotoaparátu ve svých zařízeních. Nový název **Pura 70** má symbolizovat **čistou kvalitu fotografií**, kterou nová řada bude nabízet.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/no-p70-series-coming-from-huawei_id157340