Vypnout reklamy
11.7.2019

Huawei má patenty pro rozhraní s kamerou pod displejem

Firma Oppo již ukázala své rozhraní s kamerou pod displejem na MWC Shanghai. Vivo a Xiaomi má prototypy. Nicméně další Čínský výrobce a tím je Huawei se rozhodl připojit do hry. K dispozici má patent, kde má celkové uživatelské rozhraní s touto kamerou.

Vypadá to, že Huawei má spoustu řešení pro místo, kde se nachází fotoaparát a další senzory. První fotografie ukazují, jak bude vypadat UI ve chvíli, kdy budete chtít volat. Další fotografie ukazují UI ve chvíli, kdy jste v módu fotoaparátu.

Senzor v levém horním rohu

Další zajímavosti je také to, že patent odhaluje aktuální pozici přední kamery. Mezitím co Oppo má kameru umístěno uprostřed v horní části, tak Huawei plánuje umístit senzor v levém horním rohu po vzoru Honor View 20 a Huawei nova 5i.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.