Vypnout reklamy

Huawei Mate 20 Lite ještě není tak úplně oficiálně oznámen. Nicméně je k před-objednání v Polsku i Německu. Odesílání proběhne 9. záři. V Německu třeba Huawei Mate 20 Lite stojí 435€, ale není zde žádná informace, kdy se bude telefon odesílat ke svým majitelům. V Polsku na druhé straně je telefon nabízen za 370€. Telefon […]

Huawei Mate 20 Lite ještě není tak úplně oficiálně oznámen. Nicméně je k před-objednání v Polsku i Německu. Odesílání proběhne 9. záři.

V Německu třeba Huawei Mate 20 Lite stojí 435€, ale není zde žádná informace, kdy se bude telefon odesílat ke svým majitelům.

V Polsku na druhé straně je telefon nabízen za 370€. Telefon podle všeho dorazí v modré a černé barvě s Dual SIM modelem.

Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 Lite

Není to poprvé, co telefony Huawei byly v prodeji v Polsku dřív, než se vůbec oficiálně představily. Právě polský prodejce již nabízí před-objednání Huawei P20 Lite.

Co se týče specifikací, tak telefon nabízí 6.3 palcový 1080x2340px LCD displej s čipem Kirin 710 a 6GB RAM. Baterie o velikosti 3650 mAh a fotoaparát s 20 MPx f/1.8 + 2MPx a selfie kamera 24MPx + 2MPx.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.