Huawei Mate 9 oficiálně odhalen 14. Listopadu

Když Xiaomi Mi MIX vyrazilo dech všem výrobcům telefónu se 6.4 palcovým telefonem a také s tím, že pokrývá 91,3% přední části mobilu, tak se spousta výrobců snaží o to samé. Některým uživatelům však takový telefon nevyhovuje, protože je náchylnější na poškození. Xiaomi MI MIX se vyprodal za pouhých 10 sekund. Dnes se objevil na […]

Huawei Mate 9

Když Xiaomi Mi MIX vyrazilo dech všem výrobcům telefónu se 6.4 palcovým telefonem a také s tím, že pokrývá 91,3% přední části mobilu, tak se spousta výrobců snaží o to samé. Některým uživatelům však takový telefon nevyhovuje, protože je náchylnější na poškození.

Xiaomi MI MIX se vyprodal za pouhých 10 sekund. Dnes se objevil na stránkách Weibo informace ohledně „čtyř-zahnutého displeje“. Všechny čtyři strany telefonu budou mít zahnutý displej, takže se nebude jednat jen o pravou a levou stranu. Podle všeho se má přiblížit k Xiaomi MI MIX co se týče pokrytí displeje.

Huawei Mate 9

Huawei Mate 9

Mobilní telefon Huawei Mate 9 nabídne 4GB RAM, 32 GB interní úložiště za 472$ tu nejvyšší verzi 6GB RAM a 128 GB interní úložiště pak za 694$.