Vypnout reklamy

Huawei Mate X 2 skládaný telefon s druhým displejem

Vydáno dne: 24.6.2019

Nový patent ukazuje rendery telefonu Huawei Mate X 2. Jedná se tedy o druhou verzi skládaného telefonu. Ještě není na trhu jeho první verze, ale má se to změnit v záři. Nicméně neočekáváme, že druhá verze dorazí nějak brzy. Nicméně podle všeho Huawei pracuje na druhé verzi skládaného telefonu a 18. června 2019 byl publikován […]

Nový patent ukazuje rendery telefonu Huawei Mate X 2. Jedná se tedy o druhou verzi skládaného telefonu. Ještě není na trhu jeho první verze, ale má se to změnit v záři. Nicméně neočekáváme, že druhá verze dorazí nějak brzy.

Nicméně podle všeho Huawei pracuje na druhé verzi skládaného telefonu a 18. června 2019 byl publikován patent tohoto telefonu. Vzhledem se blíží telefonu Galaxy Fold.

Patent má osm výkresu. Nejedná se o jednoduché náčrty, ale 3D rendery. Stejně jako Mate X má tento telefon boční lištu, kde je kamerový systém skládající se z několika objektivů. Telefon bude opět vybaven kamerou Leica.

Huawei Mate X 2
Huawei Mate X 2

Nemusíte vždy používat obrazovku s formátem tabletu. Přední obrazovka je však po roztažení větší než u telefonu Galaxy Fold. Nicméně jak říkáme, jedná se o druhou verzi Mate X.

Zařízení dostane kovové rámečky, ale nevíme, jak se telefon bude nabíjet, protože zde není žádný konektor. Bude se nabíjet pouze bezdrátově?

Huawei Mate X 2
Huawei Mate X 2

Kdy se představí druhá generace Mate X?

Nová generace se prozatím nepředstaví. Nevíme ani kdy se tak stane. Mate X je odložen, Galaxy Fold také. Navíc Huawei má problémy s technologiemi Ameriky, kde platí zákaz. Firma tak musí přijít s vlastním řešení, takže ani příští rok druhou generaci Mate X neočekáváme.

Zdroj

Buroň Tomáš