Vypnout reklamy
18.6.2019

Samsung opravil Galaxy Fold, ale Mate X má problém

Samsung již brzy řekne nové datum vydání pro svůj skládaný telefon Galaxy Fold. Po problémech s praskajícím displejem to vypadá, že je již vše opraveno.

Příští měsíc by měl tedy telefon Galaxy Fold dorazit a tím pádem porazí vydání Mate X, které mělo dorazit již v červnu. Mate X má podle všeho problém s lepidlem u flexibilního OLED displeje, které dodává firma BOE a lepidlo je dodáváno americkou stranou 3M.

U Samsungu byl problém ten, že na displeji bylo něco jako ochranné sklíčko. Lidé ho strhli a tím poškodili celkovou stabilitu displeje, což mělo za následek popraskání.

Problémy s nejvyšší vrstvou na displeji

Samsung tedy v první válce použil průhledné sklíčko, ale jednalo se o “Hard Coat Anti-Fingerprint” (HCAF) film, který byl na nejvyšších vrstvách. Právě HCAF je poslední ochranný prvek na Galaxy Fold displejích.

Samsung Galaxy F
Samsung Galaxy F

Samsung tedy udělal to, že tuto nejvyšší vrstvu udělal tenčí (lidé tak nemají šanci ji oddělat) a následně udělal tuto vrstvu přes celý displej, takže nevypadá, jako nějaké ochranné sklo, které by šlo lehce oddělat.

Samsung tak s uvedením spěchal. Naštěstí dal telefon k otestování a zjistil chybu dřív, než by telefon dal do úplného prodeje.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.